Formulař na dovoz aut z Německa

 

Opište text z obrázku *
captcharefresh

Kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které je nezbytné pro přípravu nabídky.

galka V Německu vybereme auto, které odpovídá vašim přáním a požadavkům a nabídneme vám několik možností.

galka Dohodneme se s prodejcem vozu na schůzce, vůz zkontrolujeme po technické stránce a prostředkujeme nákup vozu na vaše jméno (k nákupu vozu nás může pověřit pouze vámi podepsaná plná moc).

galka Na místě zkontrolujeme technický stav vozidla a provedeme kompletní diagnostiku elektronických systémů vozu, což v budoucnu zabrání neplánovaným nákladům.

galka Dodáme auto do Čech na "zelených" značkách nebo na vlastním odtahovém voze (zde ušetříte 150 až 300 euro při odbavení německých tranzitních značek).

galka V případě potřeby opravíme vozidlo nebo provedeme plánovanou servisní službu v našem specializovaném servisu Mercedes-Benz.

galka Dle vašeho přaní vám pomůžeme zajistit technickou kontrolu (dovozovou STK) a připravit všechny potřebné dokumenty pro evidenci vozidla na českém trhu.

galka Náklady na dovoz aut z Německa: 1 auto - 1 cesta z „A“ do „Z“, v závislosti na vzdálenosti v obou směrech naší dopravou

              galka  do 500 km – 15 000 Kč  (600 euro)

              galka  do 700 km – 20 000 Kč  (800 euro)

               galka do 1 000 km – 25 000 Kč  (1000 euro)

               galka nad 1 000 km – od 30 000 Kč  (od 1 200 euro) 


Naše firma se specializuje na dovoz aut z Německa a poskytuje svým klientům odbornou pomoc a služby pro vyhledávání, nákup a dovoz aut v Německu. Máte zájem  koupi vozu z Německa? Dle vašich požadavků vyhledáme vhodné automobily. Po vašem výběru daný vůz u prodejce zarezervujeme a dohodneme se na osobní prohlídce vozu. Vzhledem k tomu, že umíme německy, anglicky a rusky, můžete si být jisti, že nám žádné slovo neprojde kolem ucha. V tomto článku vám přiblížíme, jak probíhá dovoz aut z Německa, jaké bazary aut v Německu oslovujeme, jak vůz dopravíme do Čech atd. Německo je jedním z největších trhů s ojetými vozy v Evropě. Řada autobazarů vám nabízí koupi auta z Německa dle vašeho vkusu a finančních možností.  Důležité je však pochopit, jak a kde auto nejlépe koupit. Jak dlouho celý proces trvá? Vše záleží na vámi poptávaném typu vozidla a aktuální nabídce autobazarů. Výběru vozu věnujeme velikou péči a maximum času. Někdy se může koupě zrealizovat během dvou týdnů, jindy může trvat i měsíce. Ve chvíli, kdy se objeví ten pravý kus, je mnohdy třeba reagovat velmi pohotově, aby vám tato výhodná koupě neunikla. Pokud budete mít zájem koupit auto z Německa a vaše pracovní vytížení vám to dovolí, můžete se vydat do Německa pro koupi auta s námi. Jste-li pracovně vytíženi, můžete se plně spolehnout na naše zkušenosti. Náklady na dovoz aut  závisí na vzdálenosti, kde se daný bazar nachází. Ceník služeb je k dispozici na našich stránkách www.autogruppe.cz v sekci dovoz aut z Německa. V čem spočívá výhoda kupování auta v Německu? V Německu existuje trestní odpovědnost majitele vozu či autobazaru za přesnost tachometru. V ostatních zemích Evropské unie se tak se „stočenými kilometry“ můžete setkat zcela běžně. Nákup aut v Německu vám také umožní získat vůz za dobrou cenu, neboť němečtí prodejci respektují pravidlo „dobrá kvalita za dobrou cenu“. Po přivezení vozu do Čech vám rádi také zajistíme dovozovou STK.